Login Firma med avtale
Login
Oppgi din e-postadresse for å få tilsendt 24-timers passord:
Pålogging feilet!
                Følg oss på Facebook!

Klepp

På Klepp ved Stavanger har BAS Maskinutleie en avdeling som består av 18 personer.

Elektro

Avdelingen har fast stasjonert elektriker. Prosjektering og melding til netteier gjøres via avdeling Lindeberg.

 

Adresse
BAS Maskinutleie AS
Avd. Klepp

Møllevegen 14
4353 Klepp Stasjon

Fakturaadresse:
Foretrukket pr. e-post: invoice.991938249@kollektor.no
eller pr. post til BAS Maskinutleie AS, Postboks 6558, 7439 Trondheim



Telefon: 480 13 946

 

E-post: post.klepp@basutleie.no

 

Åpningstider: man-fre 07:00 - 16:00

 

Lørdag og søndag stengt.

 

 

#alttitle#

Avdeling Klepp

#alttitle#

Avdelingsleder

Øyvind Berg
Mobilnummer: 907 18 988

E-post: oyvind.berg@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Morten Gjøse
Mobilnummer: 458 47 331

E-post: morten.gjose@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Anja Husøy Hersel
Mobilnummer: 959 99 607

E-post: anja.hersel@basutleie.no
#alttitle#

Utleiesjef

Janne Sviland
Mobilnummer: 915 45 519

E-post: janne.sviland@basutleie.no
#alttitle#

Koordinator utleie

Ole Morten Pettersen
Mobilnummer: 926 86 289

E-post: ole.morten.pettersen@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Rune Solheim
Mobilnummer: 413 11 542

E-post: rune.solheim@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Henriette Fredagsvik
Mobilnummer: 980 34 115

E-post: henriette.fredagsvik@basutleie.no
#alttitle#

Kontormedarbeider

Ella K.F. Jonsson
Mobilnummer: 993 27 547

E-post: ella.jonsson@basutleie.no
#alttitle#

Lagermedarbeider

Enok Salte
#alttitle#

Lagermedarbeider

Øyvind Skjæveland
#alttitle#

Lagermedarbeider

Arne Fuglestein
#alttitle#

Lagermedarbeider

Inge Bergtun
#alttitle#

Verksted medarbeider

Oddvar Hove
#alttitle#

Verksted medarbeider

Jan Bergtun
#alttitle#

Lagermedarbeider

Asle Herigstad
#alttitle#

Lagermedarbeider

Cato Skogland
#alttitle#

Lagermedarbeider

Ole Kristian Orstad
#alttitle#

Elektriker

Geir Hetland
#alttitle#

Moduler

Norman Hetland