Login Firma med avtale
Login
Oppgi din e-postadresse for å få tilsendt 24-timers passord:
Pålogging feilet!
               

Avdeling Lindeberg

Adresse
BAS Maskinutleie
Avdeling Lindeberg:
Lindebergvegen 16
2016 Frogner

Post adresse:
Postboks 61
2021 Skedsmokorset

Fakturaadresse:
BAS Maskinutleie AS ønsker å motta fakturaer elektronisk.

Faktura kan sendes på en av to måter:
• E-fakturaer i EHF-format. 
• Pdf faktura på epost til invoice991938249@kollektor.no.
Faktura og vedlegg som ett pdf-dokument.

Alternativt pr. post til BAS Maskinutleie AS, Postboks 6558, 7439 Trondheim

 

Telefon: 63 82 27 77

 

E-post: post.lindeberg@basutleie.no

 

 

Åpningstider: man-fre 07:00 - 16:00 

 

Lørdag og søndag stengt.

 

 

#alttitle#

Driftsleder

Tom Lauritsen
Mobilnummer: 905 94 949

E-post: tom.lauritsen@basutleie.no
#alttitle#

Salg

Jens Kenneth Hermansen
Mobilnummer: 415 36 902

E-post: jens.hermansen@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Arvid Lindblom
Mobilnummer: 976 67 006

E-post: arvid.lindblom@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Tommy Randem
Mobilnummer: 920 70 054

E-post: tommy.randem@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Knut Aanerud
Mobilnummer: 466 10 022

E-post: knut.aanerud@basutleie.no
#alttitle#

Prosjektselger

Rune Bergersen
Mobilnummer: 901 36 855

E-post: rune.bergersen@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Katarina Sand
Mobilnummer: 63 82 27 77

E-post: katarina.sand@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Vegard Johansen
Mobilnummer: 63 82 27 77

E-post: vegard.johansen@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Gudny Hanna Hardardottir
Mobilnummer: 63 82 27 77

E-post: gudny.hardardottir@basutleie.no