Login Firma med avtale
Login
Oppgi din e-postadresse for å få tilsendt 24-timers passord:
Pålogging feilet!
                Følg oss på Facebook!

Avdeling Oslo og Akershus

På Lindeberg i Frogner har BAS Maskinutleie en avdeling som består av 28 personer. De kan blant annet tilby løsninger for brakkerigger.

Elektro

Avdeling har egne elektrikere som dekker avdeling Lindeberg, Elverum og Grålum. Avdelingen prosjekterer og melder elektriske anlegg til netteier.

 

Adresse
BAS Maskinutleie
Avdeling Oslo og Akershus:
Lindebergvegen 16
2016 Frogner

Post adresse:
Postboks 61
2021 Skedsmokorset

Fakturaadresse:

Foretrukket pr. e-post: invoice.991938249@kollektor.no
eller pr. post til BAS Maskinutleie AS, Postboks 6558, 7439 Trondheim

 

Telefon: 63 82 27 77

 

E-post: post.lindeberg@basutleie.no

 

 

Åpningstider: man-fre 07:00 - 16:00 

 

Lørdag og søndag stengt.

 

 

#alttitle#

Avdeling Oslo og Akershus

#alttitle#

Avdelingsleder

Torstein Bjorå
Mobilnummer: 988 34 757

E-post: torstein.bjora@basutleie.no
#alttitle#

Utleiesjef

Jon Andresen
Mobilnummer: 906 50 582

E-post: jon.andresen@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Arvid Lindblom
Mobilnummer: 976 67 006

E-post: arvid.lindblom@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Tommy Randem
Mobilnummer: 920 70 054

E-post: tommy.randem@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Knut Aanerud
Mobilnummer: 466 10 022

E-post: knut.aanerud@basutleie.no
#alttitle#

Elektro og verksted

Anne Aunrønning Madsen
Mobilnummer: 924 999 08

E-post: anne.madsen@basutleie.no
#alttitle#

Leder modulforvaltning

Nina Sørhaug Hagen
Mobilnummer: 916 91 799

E-post: nina.hagen@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Jan Terje Østby
Mobilnummer: 63 82 27 77

E-post: janterje.ostby@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Vegard Johansen
Mobilnummer: 63 82 27 77

E-post: vegard.johansen@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Katarina Sand
Mobilnummer: 63 82 27 77

E-post: katarina.sand@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Gudny Hanna Hardardottir
Mobilnummer: 63 82 27 77

E-post: gudny.hardardottir@basutleie.no