Login Firma med avtale
Login
Oppgi din e-postadresse for å få tilsendt 24-timers passord:
Pålogging feilet!
                Følg oss på Facebook!

Lindeberg i Frogner

På Lindeberg i Frogner har BAS Maskinutleie en avdeling som består av 28 personer. De kan blant annet tilby løsninger for brakkerigger.

Elektro

Avdeling har egne elektrikere som dekker avdeling Lindeberg, Elverum og Grålum. Avdelingen prosjekterer og melder elektriske anlegg til netteier.

 

Adresse
BAS Maskinutleie
Avdeling Frogner:
Lindebergvegen 16
2016 Frogner

Post adresse:
Postboks 61
2021 Skedsmokorset

Fakturaadresse:

Foretrukket pr. e-post: invoice.991938249@kollektor.no
eller pr. post til BAS Maskinutleie AS, Postboks 6558, 7439 Trondheim

 

Telefon: 63 82 27 77

 

E-post: post.lindeberg@basutleie.no

 

 

Åpningstider: man-fre 07:00 - 16:00 

 

Lørdag og søndag stengt.

 

 

#alttitle#

Avdeling Lindeberg

#alttitle#

Avdelingsleder/Salg

Jens Kenneth Hermansen
Mobilnummer: 415 36 902

E-post: jens.hermansen@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Arvid Lindblom
Mobilnummer: 976 67 006

E-post: arvid.lindblom@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Henning Walther Jørgensen
Mobilnummer: 930 02 243

E-post: henningwalther.jorgensen@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Tommy Randem
Mobilnummer: 920 70 054

E-post: tommy.randem@basutleie.no
#alttitle#

Selger

Jane Brokke Lund
Mobilnummer: 402 07 134

E-post: jane.brokke.lund@basutleie.no
#alttitle#

Driftsleder Avdeling

Brede Skavern
NK
Mobilnummer: 928 70 085

E-post: brede.skavern@basutleie.no
#alttitle#

Driftsleder lager og logistikk

Arve Husby
Mobilnummer: 415 36 905

E-post: arve.husby@basutleie.no
#alttitle#

Driftsleder elektro og verksted

Anne Aunrønning Madsen
Mobilnummer: 924 999 08

E-post: anne.madsen@basutleie.no
#alttitle#

Driftsleder moduler

Nina Sørhaug Hagen
Mobilnummer: 916 91 799

E-post: nina.hagen@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Jan Terje Østby
Mobilnummer: 481 68 434

E-post: janterje.ostby@basutleie.no
#alttitle#

Kundebehandler

Vegard Johansen
Mobilnummer: 922 70 085

E-post: vegard.johansen@basutleie.no
#alttitle#

Kontormedarbeider

Marit Sivertsen
Mobilnummer: 936 93 399

E-post: marit.sivertsen@basutleie.no
#alttitle#

Regnskapsmedarbeider

Linda Skjelin
Mobilnummer: 984 79 992

E-post: linda.skjelin@basutleie.no