Login Firma med avtale
Login
Oppgi din e-postadresse for å få tilsendt 24-timers passord:
Pålogging feilet!
                Følg oss på Facebook!

Kontakt

 

#alttitle#

Administrerende direktør

Vemund Bye Garnås
Mobilnummer: 414 43 413

E-post: vemund.garnas@basutleie.no
#alttitle#

Leder stab og HR

Thomas Heiberg Johansen
Mobilnummer: 928 13 094

E-post: thomasheiberg.johansen@basutleie.no
#alttitle#

Leder salg og produkt

Jens Kenneth Hermansen
Mobilnummer: 415 36 902

E-post: jens.hermansen@basutleie.no
#alttitle#

Økonomidirektør

Frode Kristiansen
Mobilnummer: 977 65 999

E-post: frode.kristiansen@basutleie.no
#alttitle#

Leder logistikk og kvalitet

Lars Hoem
Mobilnummer: 404 33 073

E-post: lars.hoem@basutleie.no
#alttitle#

Regnskapskonsulent

Reidun Anette Augustin
Mobilnummer: 906 36 406

E-post: reidun.augustin@basutleie.no
#alttitle#

Controller

Sebastian Gray
Mobilnummer: 977 57 772

E-post: sebastian.gray@basutleie.no
#alttitle#

Regnskapskonsulent

Berit Svorkmo Karlsen
Mobilnummer: 951 72 305

E-post: berit.svorkmo@basutleie.no
#alttitle#

Regionsleder Øst

Ulf sogge
Mobilnummer: 922 06 282

E-post: ulf.sogge@basutleie.no
#alttitle#

Faglig ansvarlig elektro/installatør

Lasse Berntsen
Mobilnummer: 900 79 329

E-post: lasse.berntsen@basutleie.no
#alttitle#

Koordinator Produkt

Brede Skavern
Mobilnummer: 928 70 085

E-post: brede.skavern@basutleie.no