Login Firma med avtale
Login
Oppgi din e-postadresse for å få tilsendt 24-timers passord:
Pålogging feilet!
                Følg oss på Facebook!

Kontakt

 

#alttitle#

Administrerende direktør

Rune Jomaas
Mobilnummer: 906 47 707
#alttitle#

Leder produktråd

Jens Kenneth Hermansen
Mobilnummer: 415 36 902

E-post: jens.hermansen@basutleie.no
#alttitle#

Økonomisjef

Frode Kristiansen
Mobilnummer: 977 65 999

E-post: frode.kristiansen@basutleie.no
#alttitle#

Salgssjef

Tor Helge Henry
Mobilnummer: 9282 27 66

E-post: tor.helge.henry@basutleie.no
#alttitle#

Leder stab og driftsstøtte

Thomas Heiberg Johansen
Mobilnummer: 928 13 094

E-post: thomasheiberg.johansen@basutleie.no
#alttitle#

Regnskapskonsulent

Reidun Anette Augustin
Mobilnummer: 906 36 406

E-post: reidun.augustin@basutleie.no
#alttitle#

Controller

Sebastian Gray
Mobilnummer: 977 57 772

E-post: sebastian.gray@basutleie.no
#alttitle#

Regnskapskonsulent

Berit Svorkmo Karlsen
Mobilnummer: 951 72 305

E-post: berit.svorkmo@basutleie.no