Login Firma med avtale
Login
Oppgi din e-postadresse for å få tilsendt 24-timers passord:
Pålogging feilet!
                Følg oss på Facebook!

Kontakt

 

#alttitle#

Administrerende direktør

Vemund Bye Garnås
Mobilnummer: 414 43 413

E-post: vemund.garnas@basutleie.no
#alttitle#

Leder salg og produkt

Jens Kenneth Hermansen
Mobilnummer: 415 36 902

E-post: jens.hermansen@basutleie.no
#alttitle#

Økonomidirektør

Frode Kristiansen
Mobilnummer: 977 65 999

E-post: frode.kristiansen@basutleie.no
#alttitle#

Leder logistikk og kvalitet

Lars Hoem
Mobilnummer: 404 33 073

E-post: lars.hoem@basutleie.no
#alttitle#

Regnskapskonsulent

Reidun Anette Augustin
Mobilnummer: 906 36 406

E-post: reidun.augustin@basutleie.no
#alttitle#

Leder HMS og Kompetanse

Andrè Foss
Mobilnummer: 915 31 834

E-post: andre.foss@basutleie.no
#alttitle#

Leder HR

Kristin Boge Benth
Mobilnummer: 995 35 033

E-post: kristin.benth@basutleie.no
#alttitle#

Regionsleder Sør-Vest

Ivar Føreland
Mobilnummer: 920 51 812

E-post: ivar.foreland@basutleie.no
#alttitle#

Faglig ansvarlig elektro/installatør

Lasse Berntsen
Mobilnummer: 900 79 329

E-post: lasse.berntsen@basutleie.no